Travertínová dlažba

Ak hľadáte pre svoju dlažbu prírodný kameň, ktorý má takmer neobmedzenú životnosť a viete ho využiť tak v interéri ako aj v exteriéri, je travertín presne ten materiál, ktorý bude spĺňať všetky vaše kritériá. Je mrazuvzdorný, dá sa upraviť na protišmykový a nenasiakavý, preto sa skvele hodí na vašu terasu alebo príjazdovú cestu, rovnako si pomocou travertínu vytvoríte nádhernú dlažbu okolo bazéna alebo chodníka.

Travertín je materiál, ktorý zároveň poteší svojho majiteľa nenáročnou údržbou. V interiéri sa tiež uplatní takmer všade. Najmä v kúpeľni spôsobí obdivuhodné spojenie prírody a luxusného komfortu. Neusadzuje sa na ňom vodný kameň a pre jeho čistenie postačí voda alebo slabý koncentrát. Travertínová dlažba tiež nádherne vynikne v kuchyni, aj v hale či v obývačke alebo v spálni. Vďaka tomu, že travertín nikdy nie je jednofarebný, žiadne kusy z neho nebudú rovnaké. Môžete si zvoliť z mnohých teplých zemitých odtieňov farieb a povrchová úprava ponúka možnosti lešteného alebo brúseného travertínu.

travertinova-podlaha-1

Travertínová dlažba je elegantná a nadčasová. Vďaka jej tepelným izolačným vlastnostiam je skvelá v kombinácii s podlahovým kúrením. Takisto ju oceníte pri predchádzaní alergiám, nakoľko akékoľvek roztoče nemajú na travertínovej dlažbe šancu na prežitie. Má krásny čistý vzhľad a stane sa jedinečným rysom vášho priestoru. Už mnohé stáročia je travertín spájaný s luxusom a v každom honosnejšom príbytku figuroval ako dôkaz prepychu a bohatstva. Aj v súčasnosti mnohé známe osobnosti ako Beyonceé a ďalší umiestnili travertín do svojich domovov, aby zvýraznili svoju originalitu a podčiarkli veľkoleposť svojho bývania.
Travertín jednoznačne nádherne ukáže svoju neopakovateľnú a nenapodobiteľnú štruktúru. Je originálny a unikátny. Jeho farebná stálosť zaručí, že vaša dlažba bude aj po čase rovnako očarujúca a skvostná ako na začiatku. Naozaj veľkou devízou travertínu je jeho bezproblémová údržba, v čom má nespornú výhodu pred inými prírodnými materiálmi, akým je napríklad drevo. Preto travertínová dlažba prezentuje fantastickú kombináciu originality, dizajnu a životnosti. Pôsobí príjemne, priam útulne a dodá svojmu okoliu jedinečné kúzlo.

travertinova-podlaha-do-kupelne

Chcete si vytvoriť originálne bývanie? Zvoľte si dlažbu z travertínu a buďte IN. Aj najkrajšie domy sveta v Singapure a v Madride sú travertínové a predstavujú maximum luxusu a dokonalosti bývania. Každý jeden kus dlažby je stopercentne prírodný, a preto unikátny a neopakovateľný. Pri travertíne sa teda nemusíte obávať, že vaši susedia či priatelia budú mať rovnaký dizajn. Nie je to možné. Líši sa nielen farbou, ale aj pórmi a žilami hornín. Oproti iným prírodným materiálom je dokonca cenovo výhodnejší. Neváhajte už ani chvíľku. Popularita travertínu stále stúpa a možností jeho využitia je nekonečne veľa. Poraďte sa s nami o najvhodnejších kombináciách farebnosti a opracovania. Vzorky travertínu si môžete pozrieť v našom showroome.

travertinova-dlazba-bazen

Napíšte nám Zavolajte nám