O nás

PRESTIGE STONE sa zaoberá výrobou širokých sortimentov na mieru rezaných obkladov a dlažieb z prírodného kameňa a ich následnou inštaláciou.

Od začiatku nášho vzniku zameriavame našu činnosť na maloobchod a veľkoobchod s prírodným kameňom. Dôležitou stratégiou je dodržiavanie vysokej kvality prírodného kameňa, ktorý si osobne skontrolujeme priamo vo vybraných lomoch. 

Počas nášho fungovania máme za sebou mnoho úspešne zrealizovaných projektov po celej Európe od Londýna cez Prahu, Viedeň až po Moskvu.

Ponúkame množstvo povrchových úprav, aby vyhovovali každému projektu. Pri opracovaní používame tie najmodernejšie dostupné technológie. Našim cieľom je vyhovieť požiadavkám zákazníka pri zaistení vysokej kvality výrobkov. 

Presne vieme určiť, ktorý prírodný kameň môžete použiť na fasádu, okolo bazénu, do kúpeľne alebo ktorý mramor ma dobré technické vlastnosti napríklad na recepciu hotela. To nám umožňuje dodávať projekty, ktoré vyčnievajú z radu.

Vďaka priamej spolupráci s prvotriednymi fabrikami Vám vieme zabezpečiť obklady a dlažby z prírodného mramoru, travertínu, vápenca a bridlice za bezkonkurenčné ceny.

Sme radi, že náš servis môžeme ponúknuť dizajnérom, architektom, kúpeľňovým štúdiám, predajcom obkladov a dlažieb ale aj koncovému zákazníkovi.

 

Montujeme najväčšie formáty

Páčia sa Vám veľké formáty a čo najmenej špár? Nám tiež! Sme skúsený tím odborníkov a našim klientom ponúkame montáž tých najväčších formátov, aké nám podmienky dovolia, kľudne aj 300x200cm sú formáty, ktoré sme dokázali bezchybne namontovať.

 

 

 

 

Najväčší výber prírodného kameňa

Našim klientom ponúkame odborné poradenstvo a návštevu fabrík v Taliansku alebo v Španielsku, kde na vlastné oči môžete vidieť neskutočné množstvo materiálov, ktoré svet prírodného kameňa ponúka. Máte možnosť si vybrať a objednať materiál, ktorý sa vám najviac páči, a to za pomoci nášho experta. 

 

 

 

Profesionáli vo svete prírodného kameňa od roku 1992.

Naše technické znalosti prírodných kameňov sú na najvyššej úrovni.

Naši experti poznajú každý jeden materiál, jeho silné a aj slabé stránky, ktorý materiál je vhodný do kúpeľne, ktorý na fasádu, a ktorý na pracovnú dosku. Profesionálne poradenstvo je u nás velmi dôležité. Je to hlavný krok k tomu, aby pre Váš projekt bol vybratý nielen krásny, ale aj technicky vhodný materiál. Veríme, že táto služba zaručuje dlhodobú spokojnosť našich klientov.