b1cd3630-a37b-4b35-bb32-d80a9f34601c

Naše produkty

Zaoberáme sa komplexnou kamenárskou výrobou a dodávame všetky prírodné a umelé kamene

Obklady a dlažby (interiér)

Ponúkame klasické formáty obkladov ale aj veľkoformátové obklady. Kamenné obklady, mramorové dosky a obklady, žulové dosky a obklady z prírodného kameňa sa vďaka svojmu vzhľadu a vlastnostiam hodia na akékoľvek miesto v interiéri. Sú elegantné a navyše je jednoduché také obklady a dlažby kombinovať s ostatnými i modernými materiálmi.

 

Obklady okolo bazénov a terasy

Bazén, ak už vonkajší alebo vnútorný je miesto relaxácie, hier, zábavy ale aj výkonu. Ponúkame Vám dlažby okolo bazénov a obklady pre interiér a exteriér ako sú žula, travertín, vápenec alebo gresové dlažby. Naša znalosť materiálov Vám zaručí perfektný výber nielen podľa vzhľadu ale aj podľa technických parametrov.

Obklady krbov

Krb je neoddeliteľnou súčasťou hrejivého pocitu domova. Ak hľadáte aj vy nádherný, nadčasový prírodný kameň ako obklad do Vášho interiéru, neváhajte nás kontaktovať.

Schodiská

Prestige Stone s.r.o. sa orientuje na výrobu schodov na mieru. Najpoužívanejším materiálom je mramor, žula a travertín. Samozrejme, vieme Vám zhotoviť akúkoľvek kombináciu kameňa. Vďaka plnej vybavenosti dielne a skúsenému tímu dokážeme zamerať, vyrobiť a namontovať tie najzložitejšie kamenárske práce.

Exteriér a fasády

Plánujete výstavbu terasy alebo záhradného chodníku? V rámci našich služieb robíme obklady fasády, balkónu alebo terasy. Ponúkneme Vám prírodný kameň, ktorý má mimoriadnu kvalitu, dlhú životnosť a v neposlednom rade protišmykovosť. Robíme terasy montované na lepidlo do štrkového lôžka alebo na terče. Odvetrané fasádne obklady robíme kotvené na nerezové kotvy alebo na hliníkový rošt.

Nábytok a doplnky

Vytvoríme Vám kvalitný nábytok a doplnky z prírodného kameňa, ktoré Vášmu interiéru dodajú úplne iný rozmer. Vytvoríme stolíky, umývadlá, zásteny v obývacích priestoroch a mnoho iného.

Napíšte nám Zavolajte nám