Mramorový obklad

Keď sa povie mramor, každý z nás si hneď predstaví niečo luxusné. Či už krásnu presvetlenú kúpeľňu alebo priestrannú obývačku v rodinnom dome či veľkolepú vstupnú halu v sídle prosperujúcej firmy. Mramor pre nás predstavuje luxus a prepych. Už v minulosti sa využíval ako symbol moci a bohatstva v sídlach panovníkov a vládcov. Áno, už v minulosti najvplyvnejší ľudia krajín používali tento materiál, aby ukázali svoj vplyv a silu. Tento fenomén pretrváva dodnes. Každý, kto disponuje vkusom, snahou o jedinečnosť a originalitu, zvolí práve tento materiál.

 

mramorovy-obklad-exterier-300x225

Nespornou devízou mramorového obkladu je široká farebná škála, rozmanitosť štruktúry a neopakovateľnosť. Každý, kto zatúži po elegancii a jedinečnosti, má na výber z veľkého množstva jeho druhov a kvality. Okrem nesporného využitia v interiéri môže mramor krásne premeniť aj exteriér na oázu vkusu a blahobytu. Vďaka obkladu z mramoru zvýraznite krásu a unikátnosť vášho príbytku či pracovného priestoru.

Mramorový obklad je využiteľný naozaj všade. Nezvyčajne zveľadí vašu kúpeľňu aj kuchyňu, vynikne v predsieni, v hale aj na chodbe. V obývačke, spálni či pracovni alebo kancelárii vytvorí neopakovateľnú atmosféru. Obklad z mramoru krásne ukáže aj na krbe či barovom pulte. Schody premení na mimoriadny zážitok. Terasa zažiari ako neobyčajný unikát. Ak mramorom dokonca obložíte bazén, stane sa z neho miesto, ktoré nebudete chcieť opustiť.

mramorovy-obklad-kupelna-300x168

Je mnoho firiem, ktoré ponúkajú mramorové obklady v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Pokiaľ však chcete estetiku a luxus posunúť na vyššiu úroveň, kontaktujte nás a my zúročíme mnohoročné skúsenosti a vytvoríme pre vás jedinečnú atmosféru pomocou mramorového obkladu, kde len budete chcieť. Dajte sa rozmaznávať a nechajte si poradiť vo výbere aj využití. Profesionálne zohľadníme vaše potreby a osobitosť priestoru. Keďže povrchová úprava takéhoto obkladu nemusí byť iba vysoko leštená, ale môže mať aj charakter matného efektu, je potrebné dobre zvážiť výsledný efekt, ktorý mramorovým obkladom chcete dosiahnuť. Tieto detaily s vami radi skonzultujeme a vykonáme presne podľa vašich predstáv a plánov.

Jednoznačne si uvedomujeme, že hoci na trhu existuje množstvo materiálov, ktoré sú použité na obklady a vyzerajú krásne, mramorový obklad stále bol, je a bude absolútnou jednotkou a synonymom luxusu, komfortu a veľkoleposti.

mramorovy-obklad-pracovna-300x226

Každý, kto hľadá výnimočnosť, originalitu a jedinečnosť, siahne po mramore ako obkladovom materiáli na zvýraznenie svojho vlastného vkusu a osobitosti.

Napíšte nám Zavolajte nám