Mramorová dlažba

Keď vyberáte dlažbu, určite sa zaoberáte myšlienkou, ako bude váš priestor pôsobiť. Pri mramorovej dlažbe sa budete cítiť ako v paláci. Miestnosť, kde položíte práve mramorovú dlažbu, jednoznačne podčiarkne váš charakter. Môžete sa sústrediť na vysoký lesk mramorovej dlažby, ale rovnako nádherne vynikne aj jej matná povrchová úprava, či dokonca úprava s koženým efektom. Mramor je veľmi praktický na údržbu a vďaka svojej štruktúre si zachováva stále čistý vzhľad. Má dlhú životnosť a zaručuje vlastnú originalitu.

mramoroba-dlazba-300x225

Máte na výber širokú škálu krásnych pastelových odtieňov, ktoré prechádzajú cez celú farebnú paletu od jemnej bielej až do čokoládovo hnedej a čiernej. Okrem toho má mnoho rôznych štruktúr. Podmaní si vás svojou jemnou vnútornou kresbou. Či v interiéri, či v exteriéri, všade sa bude vynímať nádhera a príťažlivosť vašej mramorovej dlažby. Jej jedinečné vlastnosti vás presvedčia, že je to tá správna voľba. Mramorová dlažba je nenapodobiteľná a ušľachtilá, vášmu domovu dodá úplne nový rozmer. Vďaka jej skvelým izolačným vlastnostiam ju skvele využijete aj v kombinácii s podlahovým kúrením.

Mramorová dlažba vám dodá pocit výnimočnosti a elegancie. Mramor je už od dávnych čias považovaný za symbol prepychu, umenia a blahobytu. Aj v súčasnosti tie najluxusnejšie hotely preferujú mramor, aby poskytli hosťom pocit dokonalosti a umožnili im čo najväčší komfort. Už v minulosti zdobili mramorové dlažby honosné renesančné budovy ako aj antické budovy starovekého Grécka a Ríma, ktoré reprezentovali sídla vplyvných a mocných predstaviteľov krajín. Rovnako v Taliansku mal sám pápež vplyv na výrobu a výstavbu mramorových podláh, a tak sa mramorová dlažba stala charakteristickým dekoratívnym prvkom pápežského mesta.

mramorova-dlazba-obyvacka-300x225

Mramor nikdy nevyjde z módy. Je to nadčasový materiál, ktorým si zabezpečíte jedinečnosť a estetiku vášho domova. Mramor je nezameniteľný a prináša vždy so sebou aj kus umenia a elegancie. Navyše mramor ako taký patrí k liečivým kameňom, čim napomáha k zachovaniu a udržovaniu priaznivého zdravotného stavu, zmierňuje alergické reakcie a podporuje aj zdravý vývoj detí. Možno je to neuveriteľné, ale mramor ukľudňuje, zbavuje stresu a vzťahuje sa k mnohým pozitívnym veciam ako múdrosť, prosperita či rast alebo plodnosť. Preto keď zvolíte mramor ako materiál pre svoju dlažbu, zvolíte si zároveň svoj vlastný vzostup a súčasne rovnováhu k sebe samému a k svojmu okoliu.

Mramorová dlažba krásne ukáže v kúpeľni aj v kuchyni, rovnako bude nádherná v obývačke alebo hale či vo vašej pracovni. Terasa sa stane veľkolepou, chodník bude nezvyčajne elegantný. Mramor nájde svoje využitie naozaj všade. Nemusíte sa báť experimentovať. Každý jeden kus mramoru je jedinečný originál, ktorý sa nikde inde nebude opakovať. Buďte nevšedný a rozhodnite sa pre mramorovú dlažbu hoci aj do vašej spálne. Určite neoľutujete.

mramorova-dlazba-zasadacka-300x151

Mramor je prírodný kameň, preto je každý jeho jeden kus zázrakom prírody, ktorý je človekom nenapodobiteľný. Je jedinečný a nenahraditeľný. Elegancia mramoru, jeho bezhraničná škála farieb a nádhera kresby ho robí nedosiahnuteľným pre akýkoľvek iný materiál. Zainvestujte do mramorovej podlahy a váš vklad sa vám mnohonásobne vynahradí. Na celom svete sa mramorová dlažba považuje za symbol luxusu, každá jedna je výsostným nenapodobiteľným originálom s jedinečnou vlastnou kresbou a farbou. Spolu s mramorovou dlažbou získate priestor s vysokou atraktivitou, jedinečnosťou a neopakovateľnou atmosférou.

Napíšte nám Zavolajte nám