products

Kuchynské dosky

Vyrobíme kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa, keramiky, umelého kameňa. U nás si môžete vybrať z veľkého množstva materiálov, farieb a ponúkame ich v rôznych povrchových úpravách. Pracovné dosky vyrábame na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka.

Pracovné dosky z prírodného kameňa

Ponúkame žulové a quartzitové pracovné dosky, ktoré vydržia niekoľko generácií. Kuchynská linka s pracovnou doskou z prírodného kameňa dodáva Vašej kuchyni eleganciu a zároveň odolnosť voči poškodeniu. Objavte krásu prírody, ktorá premení Vašu kuchyňu v jedinečný priestor.

 

Pracovné dosky z umelého kameňa

Kuchynské pracovné dosky z umelého kameňa ponúkame v rôznych hrúbkach a farebných prevedeniach. Sú odolné voči vyšším teplotám, oderom a poškriabaniu a vydržia Vám desiatky rokov. Čistia sa jednoducho a nedržia sa na nich baktérie. 

 

Žulové kuchynské pracovné dosky

Žulová pracovná doska je populárna vďaka svojej trvanlivosti a unikátnemu designu. Má omnoho vyššiu tvrdosť a mechanickú odolnosť. Žula je prírodný kameň a preto ponúka širokú paletu farebných možností.

 

Pracovné dosky z keramiky 

Ponúkame veľkoformátové obklady a dlažby, ktoré môžete použiť pri obkladoch kúpeľní, dlažieb, terás, fasád ale dokážeme vyrobiť aj kuchynské pracovné dosky na mieru z gresového materiálu. 

Pre klientov, ktorí hľadajú mramorový vzhľad, ale nechcú mať starosť o údržbu ponúkame gresové pracovné dosky, ktoré majú formát 320cmx160cm, vďaka čomu vieme vyrábať veľké kusy z jednej platne.

 

Napíšte nám Zavolajte nám