Travertínový obklad

Ak hľadáte spojenie luxusu a prírodného materiálu, je travertín to správne riešenie práve pre vás. Travertínový obklad nádherne vynikne rovnako v interiéri ako aj v exteriéri. Ak hľadáte jedinečnosť a originalitu, ak chcete zažiariť a byť nadčasový, práve travertín je voľbou, ktorá vám to umožní.

travertinovy-obklad-exterier-300x225

Travertín má skvelé vlastnosti, ktoré ho jednoznačne stavajú do popredia v rámci jeho využitia. Travertínový obklad môžete po impregnácii využiť v kúpeľni alebo ním obložiť bazén, voda nebude prekážkou. Životnosť travertínu je takmer nekonečná, jednoducho sa udržuje, má úžasné akumulačné schopnosti, je možné ho brúsiť aj leštiť, bez najmenších problémov sa dá upraviť osekaním alebo orezaním, absolútne presne podľa požiadaviek klienta. Z tohto dôvodu je každý jeden kúsok jedinečný originál, ktorý prezentuje váš vkus a zmysel pre dizajn. Travertín svojím vzhľadom spĺňa požiadavky moderného bývania.

Viete, že travertín bol v prevažnej miere použitý na výstavbu Kolosea? Už to hovorí za všetko. Je to materiál, ktorý sa odpradávna používa pre jeho dlhú životnosť a trvácnosť. Ak travertínový obklad použijete na fasádu vášho rodinného domu či sídla firmy, verte, že sa stanete neprehliadnuteľným a absolútne sa odlíšite od okolitých budov. Rovnako krásne vyniknú iba detaily z travertínového obkladu, napríklad balkóny alebo sokle domu.

travertinovy-obklad-interier-279x300

Pre zveľadenie svojich domovov a ukážku svojej jedinečnosti a vkusu sa rozhodlo použiť travertínový obklad taktiež mnoho svetových celebrít, ako napríklad Beyonce, Jay-Z a ďalší. Je to totiž materiál, ktorý vám zaručí , že vaša domácnosť či firma získajú punc originality. Použitím travertínu nadobudne váš priestor na atraktivite a zvýši jeho hodnotu.

Máte bazén a chcete mu dodať nádych luxusu a jedinečnosti? Travertínový obklad je presne spôsob, ako spojiť tieto dva prvky a zároveň sa prepojiť s okolitou prírodou. Z bežného bazéna sa vďaka travertínovému obkladu stane neskutočný zážitok. Vaša záhrada sa zmení na nenapodobiteľnú kombináciu veľkoleposti a nekonvenčnosti.

travertinovy-obklad-kupelna-300x200

Travertín je fantastický obkladový materiál, ktorý je dostupný v širokej škále farieb a rozmerov. Travertínový obklad je vždy elegantný a nadčasový. Či už ho použijete v obývačke, kúpeľni či kuchyni, v hale alebo pracovni, travertín zaručí krásu a čistotu celého priestoru. Má unikátnu štruktúru, čím zaručí priestorom ich jedinečný ráz s nádychom luxusu.

Ak vás omrzela klasika, použite travertín, ktorý splní vaše aj tie najvyššie nároky. Využite ho ako luxusný interiérový alebo exteriérový obklad a zaručí vám osobitosť, ktorú nikto neprehliadne. Predstavte si ten pocit, keď prídete, otvoríte dvere a dýchne na vás neopakovateľná atmosféra. To teplo domova, ktoré pocítite, bude pre vás každý deň rovnako hodnotné a vzácne ako po prvýkrát.

Napíšte nám Zavolajte nám