Hore
Prestigestone naše realizácie

Realizácia Zvolen vápenec


Stavba sa realizovala v roku 2013, v dobe kedy sme na slovensku začínali a priniesli nové a moderné materiály. Ako dlažba v kuchyni a jedálni, až po vstupnú halu a chodbu, vrátane schodiska z podzemnej garáže rezané na mieru, bol zvolený vápenec Arnos v rozmere 90x60x2cm v lesklom prevedení.

Cieľ bol jasný, podlaha musí byť teplej farby s jemnou kresbou, aby bola ľahko kombinovateľná s nábytkom a zariadením a vytvárala tak pravý pocit domova. Perfektný lesk je samozrejmosťou, kedže celá jedna strana domu je presklenená od podlahy k stropu s nádherným výhľadom.

Do kúpeľní bol zvolený Izraelský vápenec v matnom prevedení na dlažbu. Rozmer bol 60cm šírka a rôzne dĺžky od 40-100cm v 2cm hrúbke. Na obklady stien sme použili ten istý vápenec v rozmere 60x30x1cm, kde sa náhodne strieda leštený povrch s matným. Na dom sme sa vrátili spraviť pár záberov po 3 rokoch od realizácie a výsledok nás stále veľmi teší. Od začiatku patrí k našim top projektom a sme radi, že aj v našej malej krajine sa nájdu interiéry svetovej špičky.