Hore

Ponuka

Obklady a dlažby

Starostlivo vyberáme sortiment prírodných kameňov tak, aby vždy boli trendové a nadčasové. Ponúkame množstvo povrchových úprav, aby vyhovovali každému projektu. V našej kolekcii sú aj produkty, ktoré jednoducho nemôžete dostať kdekoľvek inde. To nám umožňuje dodávať projekty, ktoré vyčnievajú z radu.

Dizajnové obklady

Ak hľadáte okrasný obklad do obývačky, kuchyne alebo kdekoľvek na stenu v interiéri, na výber máme od splitface travertínové mozaiky až po ručne sekané alebo pieskované prírodné kamene, ktoré sú k dispozícii aj v rozmeroch na mieru. K dispozícii máme okrasné kamene z materiálu ako sú Mramor, Travertín, Vápenec a Bridlica.

Mozaiky

Či už chcete vytvoriť rustikálny, vidiecky, luxusný alebo elegantný štýl vášho domova, uričte nájdete niečo, čo pritiahne vaše oko v našom sortimente mozajky z prírodného kameňa.

Vane, umývadlá a nábytok

Hľadáte niečo výnimočné do Vašej kúpeľne? V našej ponuke nájdete plno dizajnérskych unikátov. Či už hľadáte umývadlá z mramoru alebo travertínu, mramorové vane z masívu alebo travertínové vaničky na mieru do sprchového kútu, tu ste správne! Neváhajte a kontaktujte nás!