Hore

Ponuka

Schody a kamenárska výroba

Hľadáte vhodný prírodný kameň na schodisko do Vášho vysnívaného domu a nechcete aby to vyzeralo ako na cintoríne? Schody nemusia byť iba zo žuly! Dokážeme vám na mieru vyrobiť krásne schodisko, ktoré môže byť z Mramoru, Travertínu alebo Vápenca a bude držať tempo s najmodernejšími trendami v Európe a v zámorí.

Vďaka našej kamenárskej výrobe...

Terasy a fasády

Technické vedomosti o našich prírodných kameňoch sú výnimočné a dovoľujú nám pracovať ako konzultanti pre špičkových architektov. Naša práca nie je len o dodaní a predaji. Naše kamene poznáme od každej žily až po každú fosíliu. Vyberieme ten najlepší mramor, travertín, vápenec alebe pieskovec na Váš projekt. Či už ide o dlažbu okolo bazénu...

Dizajnové obklady

Ak hľadáte okrasný obklad do obývačky, kuchyne alebo kdekoľvek na stenu v interiéri, na výber máme od splitface travertínové mozaiky až po ručne sekané alebo pieskované prírodné kamene, ktoré sú k dispozícii aj v rozmeroch na mieru. K dispozícii máme okrasné kamene z materiálu ako sú Mramor, Travertín, Vápenec a Bridlica.

Mozaiky

Či už chcete vytvoriť rustikálny, vidiecky, luxusný alebo elegantný štýl vášho domova, uričte nájdete niečo, čo pritiahne vaše oko v našom sortimente mozajky z prírodného kameňa.

Vane, umývadlá a nábytok

Hľadáte niečo výnimočné do Vašej kúpeľne? V našej ponuke nájdete plno dizajnérskych unikátov. Či už hľadáte umývadlá z mramoru alebo travertínu, mramorové vane z masívu alebo travertínové vaničky na mieru do sprchového kútu, tu ste správne! Neváhajte a kontaktujte nás!