Hore

O nás

PRESTIGE STONE sa zaoberá distribúciou kalibrovaných a na mieru rezaných obkladov a dlažieb z prírodného kameňa a následnou inštaláciou.

Máme dlhoročné skúsenosti na trhu s prírodným kameňom a úspešné realizácie po celej Europe od Londýnu cez Prahu, Viedeň až po Moskvu.

Starostlivo vyberáme sortiment prírodných kameňov tak, aby vždy boli trendové a nadčasové. Ponúkame množstvo povrchových úprav, aby vyhovovali každému projektu. V našej kolekcii sú aj produkty, ktoré jednoducho nemôžete dostať kdekoľvek inde a naše kamene poznáme od A po Z.

Presne vieme, ktorý prírodný kameň môžete použiť na fasádu, okolo bazénu, do kúpeľne alebo ktorý mramor ma dobré technické vlastnosti napríklad na recepciu hotela. To nám umožňuje dodávať projekty, ktoré vyčnievajú z radu.

Vďaka priamej spolupráci s prvotriednými fabrikami Vám vieme zabezpečiť obklady a dlažby z prírodného mramoru, travertínu, vápenca a bridlice za bezkonkurenčné ceny.

Sme radi, že náš servis môžeme ponúknuť dizajnérom, architektom, kúpelňovým štúdiám, predajcom obkladov a dlažieb ale aj koncovému zákazníkovi.

onyx 1

showroom web

 

 

Čo získate s Prestigestone?

Exkluzívne materiály
Rezané na mieru
Privezené priamo z lomu
exkluzívne ŠIROKÝ Výber

Vaše skúsenosti