Hore

Drevené podlahy

Spoločnosť Prestige Stone sa primárne zaoberá prírodným kameňom, ale keďže máme radi kvalitné prírodné materiály, dodávame aj drevené podlahy.  

Našou filozofiou je drevo spracovávať tak, aby sme zachovali jeho pozitívnu energiu a odhalili skrytú krásu a charakter. Rozhodli sme sa investovať do výroby produktov, z ktorých budú mať ľudia predovšetkým radosť a dlhodobý úžitok. S nadšením a usilovnou prácou vyvíjame a produkujeme netradičné drevené podlahy s unikátnymi povrchovými úpravami. Aby sme zaistili maximálnu flexibilitu a vysoký štandard starostlivosti o klienta, každú podlahu vyrábame zakázkovo na základe požiadaviek našich klientov.

drevené parkety

 

Drevená podlaha je investícia, ktorá sa Vám bude vracať po celý Váš život. Pri dobrej starostlivosti zreje časom ako archívne víno a získava na svojej hodnote aj kráse. Drevo je prírodná surovina, ktorá nás sprevádza od pradávna. Má príjemnú vôňu, nádherný vzhľad a pri dotyku poskytuje príjemný pocit našim rukám i chodidlám. Chce sa deliť o svoju krásu a pôvab. Drevo nevadí alergikom a neuvoľňuje do priestoru nebezpečnej látky. Práve naopak, prináša pozitívnu energiu do priestoru a hrejivo pôsobí na dušu človeka.

Realizácie